FTX, Japonya ve Avrupa’da Bulunan İşletmeleri İçin Teklif Verme Sürelerini Uzattı

FTX, Japonya ve Avrupa'da Bulunan İşletmeleri İçin Teklif Verme Sürelerini Uzattı
FTX, Japonya ve Avrupa'da Bulunan İşletmeleri İçin Teklif Verme Sürelerini Uzattı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İflasın ardından FTX kripto para borsası teklif süresini Japonya ve Avrupa’daki şirketlere uzattı.

Geçen yıl iflas eden FTX, yeniden yapılanma sürecine odaklanmış durumda. İflas etmiş kripto para grubunun yöneticileri, alacaklılarına borcunu ödemek için para toplamanın yollarını arıyor.

Bu bağlamda FTX, birkaç yan kuruluşun olası satışına yönelik yeni adımlar attı. Son olarak, iflas eden şirket, Japon ve Avrupa mağazaları için teklif süresinin uzatıldığını duyurdu.

FTX borsası, Japon ve Avrupalı ​​şirketlere odaklanıyor

Bloomberg’in haberine göre, bugün dosyalanan mahkeme belgeleri, FTX’in fon toplamak için satmayı planladığı bir yan kuruluş için teklif verme tarihini uzattığını gösteriyor. Bugün mahkemeye sunulan belgelere göre, ön teklifler için son tarih 8 Mart, ihale tarihi ise 26 Nisan olarak belirlendi.

Geçen yılın sonlarında yönetim, bir Japon kuruluşu, LedgerX, bir Singapur kripto para borsası ve bir Avrupa dijital varlık ve türevleri işi dahil olmak üzere birkaç varlığı açık artırmaya çıkarmaya çalıştı.

FTX’in Japonya bölümü, müşteri fonlarını ayırdı ve varlıkları bu aydan itibaren müşterilere iade etmeye başlayabilir. Japonya Finansal Hizmetler Birimi, birim mülkiyeti değiştiğinde lisansını kaybetmeyeceğini söyledi.

İlginizi çekebilir: Otomotiv devi Toyota, Astar (ASTR) ile Ortak Hareket Edecek

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir