FTX Kripto Para Borsasının İşletmeleri Potansiyel Alıcıların Radarında!

FTX Kripto Para Borsasının İşletmeleri Potansiyel Alıcıların Radarında!
FTX Kripto Para Borsasının İşletmeleri Potansiyel Alıcıların Radarında!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX işletmesinin potansiyel alıcıları listesi giderek büyüyor. Yaklaşık 117 potansiyel alıcı FTX’in işletmelerini ve varlıklarını satın almakla ilgileniyor.

Bu potansiyel alıcılar arasında büyük kuruluşlar ve yatırım fonları da bulunuyor. Yeni bir yasal dosyaya göre, bu potansiyel alıcılar listesinde FTX’in işletmelerinin ve varlıklarının satın alınmasıyla ilgili ciddi bir talep var.

FTX işletmeleri, 100’den fazla potansiyel alıcının radarına girdi

Kasım ayında FTX iflas başvurusunda bulunmuştu. Şirketin dosyasında, 100’den fazla bağlı kuruluş yer alıyordu. Şirketin en büyük 50 alacaklısının, yaklaşık 3.1 milyar dolar borçlu olduğu tahmin ediliyor.

Avukatlar, Embed, LedgerX, FTX Japan ve FTX Europe gibi dört işletmenin satışını öncelikli olarak değerlendirdiler.

FTX alacaklılarını temsil eden Kevin Cofsk, Pazar günü gerçekleştirdiği açıklamada, dört kuruluşun FTX’ten nispeten bağımsız olduğunu ifade etti ve satılmadıkları takdirde iflas sürecinde değerlerinin düşebileceğini belirtti.

Cofsky, FTX ABD’yi ve iflas koruması için başvuruda bulunan bağlı şirketleri temsil eden yatırım bankası Perella Weinberg Partner’in ortağı olarak bilinmektedir.

Alacaklılar, 117 tarafın 59’u ile gizlilik anlaşması imzaladı ve FTX varlıklarını satın almak için ilgileniyor. Yapılan dosyalamaya göre yaklaşık 50 taraf Embed ile, 56 taraf LedgerX ile, 41 taraf FTX Japan ve 40 taraf da FTX Europa ile ilgileniyor.

Söz konusu durum, alacaklıların geniş bir yelpazede FTX ürünlerini satın almaya ilgili olduklarını gözler önüne seriyor.

İlginizi çekebilir: Web3 Coinlerine Zorlu Bir Yıl: 2023

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir