İflas Eden Kripto Kuruluşları, Yeni Projelerle Sektöre Giriş Yapmaya Çalışıyor

İflas Eden Kripto Kuruluşları, Yeni Projelerle Sektöre Giriş Yapmaya Çalışıyor
İflas Eden Kripto Kuruluşları, Yeni Projelerle Sektöre Giriş Yapmaya Çalışıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bazı kripto para organizasyonları, geçmişte birçok kripto para krizine ve iflasına neden olmuştu. Son dönemlerde ise yeni projelerle sektöre girmenin yollarını arıyor.

Kripto para piyasasının döngüsel ilerlemesinin birçok sonucu vardır. İflaslar ve büyük kripto para krizleri sözde ayı piyasalarında meydana gelir.

Tüm bunların yanında bir boğa piyasası döngüsü sırasında, kripto para birimleri yüksek talep görüyor ve ekonomik olarak büyüyor gibi görünüyor.

Bahsi geçen döngülerde başarısız olarak tarihe geçen kripto para kuruluşları, son dönemde yeniden alana girmek için yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Three Arrows Capital ve FTX gibi şirketler yeni fikirlerle çalışmaya devam ediyor.

Batan kripto para birimi organizasyonları

Kripto para piyasasında meydana gele kargaşalar ağırlıklı olarak ayı piyasasında karşımıza çıkar. ABD, Çin hatta faiz kararları da dış etkenler olarak devreye girebiliyor.

Bununla birlikte, milyarlarca dolarlık zarar göz önüne alındığında, kripto oyuncuları ayı piyasasını etkileyen en önemli faktör gibi görünüyor.

Peki, bu sektörde faaliyet göstermiş olan firmalar şimdi ne yapıyor? Kripto borsası FTX’in iflası gündemde ve on milyarlarca dolarlık varlık söz konusu.

Kurucu Sam Bankman-Fried’in ciddi suçlamalarla karşı karşıya kaldığı olaylar dizisi yasal cephede devam ediyor.

FTX iflası, Binance CEO’su CZ’nin tweet’iyle başladı. Ancak şirket zaten gizlice iflasın eşiğindeydi. Tüm bu süreçlerin başlangıcı müşteri fonlarının FTX tarafından kullanılmasıydı. FTX‘in başına yeni bir CEO atandı ve aktarılan bilgilere göre şirket tekrar kripto sektörüne girmek istiyor.

Three Arrows Capital’in çöküşünü alevlendiren Zhu ve Davies ise bu defa farklı kripto projeleriyle sektörde yer alıyor.

İlginizi çekebilir: SUI’deki Satış Baskıları Arttı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir