Katman-2 Ağı Base, 2023 Yılında Mainnet’ini Başlatmayı Planlıyor

Katman-2 Ağı Base, 2023 Yılında Mainnet'ini Başlatmayı Planlıyor
Katman-2 Ağı Base, 2023 Yılında Mainnet'ini Başlatmayı Planlıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para borsası Coinbase kısa süre önce kendi test ağı Base’de 2023’te ana ağını başlatmayı planlayan bir Katman 2 ağı başlattı.

Coinbase tarafından şubat ayında başlatılan Layer 2 ağ Üssü, testnet sürecini sürdürecek. Kripto para endüstrisinde şu anda yatırımcıların merakla beklediği Base’in Airdrop fırsatı da konuşuluyor.

Üs lideri ve Coinbase protokol lideri Jesse Pollak, 2023 senesinde bir ana ağ başlatmayı planladığını söyledi ancak Base resmi bir zaman çizelgesi paylaşmadı.

Pollack ek olarak ademi merkeziyet konusuna da değindi.

Base, 2023’de ana ağı yayınlamayı planlıyor

Coinbase’in Tier 2 Ağ Üssü, test ağı aşamasını tamamlamayı ve Şubat sonundan beri canlı olan ana ağa geçişi hedefliyor.

Üs başkanı Jesse Pollak, TechCrunch ile önemli bir röportaj yaptı. Bu röportajda 2023’te Base’in ana ağını başlatmak istediğini söyledi.

Konuyla ilgili görüşlerini aktaran Pollack, şu ifadeleri kullandı:

“Adem merkeziyetçilik hedefimizle birlikte, bu bizim bir numaralı önceliğimiz ve yılın geri kalanında bu hedefe mümkün olan en kısa sürede ulaşmaya çalışıyoruz.”

Merkezi olmayan ve verimli bir blockchain ortamı oluşturmak için Coinbase tarafından başlatılan Base, milyonlarca insanı kullanıcı dostu bir arayüzle birbirine bağlamayı hedefliyor.

Üs başkanı Jesse Pollak, kısa vadeli planlarını ve üzerinde çalıştıkları konunun ana ağ olduğunu doğruladı. Pollak, Coinbase ve Base’in çabalarının ademi merkeziyetçiliği hedeflediğini de açıkladı.

İlginizi çekebilir: Avrupa Birliği Parlamentosu, Kripto Yasa Tasarısı Olan MiCA’yı Onayladı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir