LayerTwoLabs, Finansman Turunda 3 Milyon Dolar Topladı

Bitcoin üzerine araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan LayerTwoLabs, melek yatırımcılardan 3 milyon dolarlık bir fon topladı.

LayerTwoLabs, Finansman Turunda 3 Milyon Dolar Topladı
LayerTwoLabs, Finansman Turunda 3 Milyon Dolar Topladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

LayerTwoLabs, bir Bitcoin araştırmacısı ve geliştiricisi olarak, melek yatırımcılardan 3 milyon dolarlık bir fon topladı.

Günümüzde, Bitcoin ve beraberinde gelen kripto para birimleri, ayı piyasasının etkilerini görüyor. Bu zorlu ve yıpratıcı süreç, kripto para kullanıcılarının gelecekte ne olacağı konusunda da kafa karışıklığı yaratıyor. Birçok kripto para kullanıcısı, Bitcoin haricindeki diğer kripto para birimlerine güvenmeyi bırakmaya başladı.

LayerTwoLabs, Bitcoin’in küresel çapta bir para birimi olma yolunda ilerlemesine destek olarak, geliştirme ve güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Şirket, Bitcoin’in dünya genelinde baskın bir para birimi haline geleceğine inanıyor. Küresel kurumlar da, Bitcoin’in bu yolculuğunda ilerleyebileceğine yönelik mesajlar veriyor.

LayerTwoLabs’ın Finansman Turu Başarılı Geçti

Popüler kripto para birimi Bitcoin, blockchain teknolojisi ve dijital altın söylentileri arasında hareket etmeye devam ediyor. Pazar düşüş eğilimi gösterse de benimseme oranlarında önemli bir artış oldu.

Gittikçe daha fazla insan Bitcoin’in ve onun altında yatan teknolojinin potansiyelini fark ettikçe, dijital para birimlerine ve blockchain uygulamalarına olan talep artmaya devam ediyor.

Bitcoin’in benimsenmesine ve geliştirilmesine odaklanan LayerTwoLabs, projelerini finanse etmek için yakın zamanda melek yatırımcılardan 3 milyon dolar topladı.

Güçlü proje, birincil blockchain ile etkileşime girmeyi ve kullanıcıların istediği özellikleri ve deneyimleri sunmayı amaçlıyor. Bu projenin CEO’su ve kurucusu Paul Sztorc tarafından, 2015 yılından bu yana, mükemmele yakın olarak geliştirilmeye çalışılmıştır.

LayerTwoLabs’ın temel amacı, uygulama kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıcı deneyimi ve özellikleri geliştirmektir.

Sztorc, Bitcoin kullanıcılarının özgürce hareket etmesini amaçlıyor. Şirketin CEO’su, drivechain’ler aracılığıyla Bitcoin kullanıcılarının kullanımını daha esnek hale getirmesinin planlandığını belirtti.

Söz konusu esneklik, Bitcoin sahiplerinin altcoin ağlarına erişimin kolaylaşmasını ve yenilikçi özelliklere erişimlerinin mümkün olmasını sağlayacak.

İlginizi çekebilir: WazirX Kripto Para Borsasının Ticaret Hacmi %76 Düştü

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir