QuickNode, B Serisi Finansman turunda 800 Milyon Dolar Değere Ulaştı

QuickNode, B Serisi Finansman turunda 800 Milyon Dolar Değere Ulaştı
QuickNode, B Serisi Finansman turunda 800 Milyon Dolar Değere Ulaştı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

QuickNode, B Serisi finansman turunda 800 milyon dolarlık bir değerlemeye ulaştı.

Kripto altyapı şirketi QuickNode, 60 milyon dolarlık yatırımla finansman turunda 800 milyon dolarlık değerlemeye ulaştı. Kurucu ortak ve CEO Alex Nabutovsky, şirketin Ekim 2021 itibarıyla 250 milyon dolar değerinde olduğunu söyledi.

QuickNode 800 milyon değerlemeye ulaştı

Blockchain geliştirme araçları sağlayan bir Web3 altyapı şirketi olan QuickNode, 800 milyon $ değerinde bir B Serisi yatırım turunda 60 milyon $ topladı.

QuickNode’un duyurusuna göre, yatırım turunun moderatörlüğünü Dan Tapiero’nun 10T Holdings, Alexis Ohanian’ın Seven Seven Six, Tiger Global, Protocol Labs, QED Investors ve diğerleri yaptı.

QuickNode CEO’su ve kurucu ortağı Alex Nabutovsky, bir röportajda Tapiero’nun anlaşmanın bir parçası olarak QuickNode’un yönetim kuruluna katılacağını söyledi.

QuickNode, FTX’in çöküşü sırasında fon toplayabildi. Navtovsky, şirketin B Serisi finansmanını artırmaya Eylül ayında başladığını ve Aralık ayında tamamladığını söyledi. Nabutovsky, QuickNode’un büyüyen işinin ve hizmetlerine olan talebin bunu mümkün kıldığını ekledi.

Bu konuda Nabutovsky şunları söyledi:

“QuickNode’un iki rekor çeyreği vardı. İnanılmaz miktarda talep ve büyüme yaşadık. Geçen yıl gelirimiz yüzde 300’den fazla arttı.”

İlginizi çekebilir: Yapay Zeka Destekli Kripto Para Projeleri

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir