Vitalik Buterin, Elon Musk Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk hakkında önemli bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

Vitalik Buterin, Elon Musk Hakkında Açıklamalarda Bulundu
Vitalik Buterin, Elon Musk Hakkında Açıklamalarda Bulundu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum’un kurucu üyelerinden Vitalik Buterin, Elon Musk’ın Twitter’daki adımlarının kendisini otoriter bir yola sürüklediğini belirtti.

Elon Musk, botları Twitter’dan kaldırmak için katı bir politika uyguluyor. Ancak ünlü geliştirici Buterin, Twitter’ın yeni içerik denetleme kurallarını uygulamadan önce kullanıcılara 30 gün önceden bildirimde bulunması gerektiğini ifade etti.

Ethereum Kurucusundan Elon Musk’ın Twitter Politikası Hakkında Açıklama!

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, son Twitter sansürü dalgasına ilişkin olarak konuştu. Son birkaç gün içinde hesap yasaklamalarının sitenin otoriterliğe giden yola soktuğunu ifade etti.

Musk hakkında övgüler sağlayan bir gönderiye yanıt olarak, Buterin, Musk’ın aşırı merkezi planlamaya ilişkin bir strateji uyguladığını ve çeşitli özel durumlara ilişkin görüşleri etrafında yeniden düzenlemeler yapmak amacıyla politikalar oluşturduğunu bildirdi.

Bir kullanıcı, Musk’ın bu tür takip hesaplarına hızlı bir şekilde yasak koyduğunu ve yalnızca sistem girdilerine yanıt verdiğini söylediğinde, Buterin böyle bir açıklamaya itiraz etti.

Deneyimli geliştirici Vitalik Buterin, verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı:

“Söz konusu eylem bir şeyleri yasaklamak olduğunda katalizörlere yanıt olarak hızlı ve kararlı bir şekilde hareket etmek otoriterliğe giden yoldur”

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin genel olarak çok aktif paylaşımlarda bulunmuyor. Ancak yanlış olduğunu düşündüğü konularda görüşünü bildirmekten de çekinmiyor. Buterin, Twitter platformunun otoriterliğe doğru hızla ilerlediğinin altını çiziyor.

İlginizi çekebilir: Rusya Merkez Bankası, Rus piyasalarında kripto para birimlerinin kullanımını yasakladı!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir