Blockchain Australia’nın CEO’sundan Blockchain Hack’lerine Karşı Ortak Mücadele Çağrısı Geldi

Blockchain Australia'nın CEO'sundan Blockchain Hack'lerine Karşı Ortak Mücadele Çağrısı Geldi
Blockchain Australia'nın CEO'sundan Blockchain Hack'lerine Karşı Ortak Mücadele Çağrısı Geldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain Avustralya‘nın CEO sektöre dair önemli bir çağrıda bulundu. Deneyimli yönetici, hack olaylarına karşı ortak mücadelenin önemini vurguladı.

Son zamanlarda blockchain korsanlığı ciddi boyutlara ulaştı. Bu gibi durumlarda önlem alınması ise bir hayli güç denebilir.

Blockchain Australia CEO‘su, büyüyen blockchain ekosisteminde birlik olmanın altını çizdi. Başarılı yönetici, blockchain alanının ekosisteminin bilgisayar korsanlarıyla savaşmak için bir araya gelmesi gerektiğini ifade etti.

Blockchain Australia CEO’su Birlik Olmanın Önemini Vurguluyor

Blockchain Australia CEO’su Simon Callahan, kripto para dolandırıcılığının ortadan kaldırılmasının bankalar, hükümetler ve kripto endüstrisi tarafından ortak bir çaba gerektireceğini söyledi.

Callahan, kripto para birimiyle ilgili dolandırıcılığı önlemeye odaklandığını ve bu konuda bankacılık sektörü ve hükümetlerle birlikte çalışacağını söyledi.

Callahan, dolandırıcılığın ana kaynağının sosyal medya ve genel olarak iletişim kanalları olduğunu vurgulayarak, polisin bu alanda daha proaktif olması gerektiğini söyledi.

CEO, kripto para dolandırıcılığına karşı mücadelede ülkeler arasında etkili bir işbirliği olmasa da Avustralya’nın bu konuda başı çekebileceğine inandığını ifade etti.

Kripto para dolandırıcılığı son aylarda Avustralya’da su yüzüne çıktı. Artan dolandırıcılık tehdidi nedeniyle, bazı büyük bankalar belirli kripto para borsalarına yapılan ödemeleri kısıtladı veya yasakladı.

Tüm bunların yanında, Avustralya Hükümeti tüketicileri korumak için bir Ulusal Dolandırıcılığı Önleme Merkezi açmayı düşünüyor. Blockchain Australia, kripto para borsalarından toplanan dolandırıcılık verilerini araştırarak en iyi uygulamaları paylaşmayı amaçlıyor.

İlginizi çekebilir: MicroStrategy’den Bitcoin Duyurusu Geldi!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir