Sui Blockchain’deki İşlem Sayısı 29 Milyonu Aştı

Sui Blockchain'deki İşlem Sayısı 29 Milyonu Aştı
Sui Blockchain'deki İşlem Sayısı 29 Milyonu Aştı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son 24 saat içinde kripto para piyasasında oldukça fazla hareketlilik yaşandı. Güncel verilere göre Sui blok zincirindeki işlem sayısı zirve yaparak 29 milyonu aştı.

En popüler blockchain sistemlerinden biri olan “Sui 8192”, ağdaki günlük işlemlerde büyük bir artışa neden oldu.

Sui aslında bir oyun olarak faaliyet gösteriyor. Bahsi geçen oyun, başlangıçta tamamen bir suiwallet sağlayıcısı olan Ethos Wallet‘ın blok zincirinde geliştirildi.

Aynı zamanda açık kaynak olduğunu belirtmekte de fayda var. Proje ekibine göre uygulamaların Sui blok zincirinde nasıl gelişebileceğinin bir örneği olarak hizmet etmesi amaçlanıyor.

Solana ile rekabet kızışıyor

Zincir üstü analitik sağlayıcısı Artemis önemli veriler paylaştı. Platformun yakın tarihli bir Twitter gönderisi, oyunun Sui Network‘ün Solana’yı günlük işlemlerde yenmesine yardımcı olduğunu söyledi.

Artemis verilerine göre Sui Network son dönemde 20 milyon işlemi aşarken, Solana günlük 16 milyonun üzerinde işlem gerçekleştiriyor. Ancak Sui Network’ün günlük işlemlerini hesaplamak için farklı bir yöntem kullandığını sözlerine ekledi.

Blok zinciri alanında Solana’nın şiddetli rekabetiyle karşı karşıya kalan Sui, dünyanın dikkatini çekmeye devam ediyor.

Sui, 29 milyondan fazla işlemle rekorlar kırdı ve sosyal medya platformlarında trend topic oldu. Bu durumun SUI fiyatını nasıl etkileyeceği en çok merak edilen soruların başında geliyor.

İlginizi çekebilir: Yapılan Bir Araştırmaya Göre ABD’li Kripto Girişimleri Daha Çok Yatırım Alıyor

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir